(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-25 06:48

Przeprowadzka (Nr 2748088)

Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

3.50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 0.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Człuchów, 77-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Człuchów, 77-300, Polska

Termin elastyczny