(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

PRZEPROWADZKA 20M3 I 1200 KG (Nr 4942182)

PRZEPROWADZKA 20M3 I 1200 KG

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2011.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Derby

Od 25 sie 2019 do 26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 28 sie 2019 do 29 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.