(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przeprowadzka do Londyn z Katowice (Nr 169248)

przeprowadzka do Londyn z Katowice

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 1555.50 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice, 40-462

Od 10 cze 2013 do 15 lip 2013

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Londyn Południowy

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.