(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 20:05

Przeprowadzka do polski, sredni van typu renoult master wystarczy

(Nr 2639352)
Przeprowadzka do polski, sredni van typu renoult master wystarczy

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1764.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Warrington, WA1, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kramsk, 62-511, Polska

Termin elastyczny