(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przeprowadzka Francja -Wlochy (Nr 4930038)

Przeprowadzka Francja -Wlochy

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Dystans: 1482.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Normandia, Haussez

Od 17 wrz 2019 do 18 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Marche, Smerillo

Od 19 wrz 2019 do 20 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.