(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przeprowadzka irlandia-polska (Nr 322512)

przeprowadzka irlandia-polska

Waga w kg (łączna):

300500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2728.40 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Kenmare

Od 24 lis 2015 do 25 lis 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Mielec

Od 27 lis 2015 do 30 lis 2015


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.