(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka, kilka kartonow, bez duzych mebli (Nr 6300966)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 532.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Wronki

5 lip 2020

Adres i termin dostawy

Czechy, Kraj Pilzneński, Pilzno

2 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.