(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-26 13:00

Przeprowadzka kompletna mieszkania (Nr 2752764)

Przeprowadzka kompletna mieszkania

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 942.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Unna, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Siemianowice Śląskie, Polska

Termin elastyczny