(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka Lublin-Warszawa (Nr 1397022)

Przeprowadzka Lublin-Warszawa

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 167.20 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, lublin, 20-027, Ogrodowa

18 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warsaw, 00-001, Aleje Jerozolimskie

18 lis 2016


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.