(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka, meble pudełka materac (Nr 6391860)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1663.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Weybridge

Od 30 lip 2020 do 1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Od 1 sie 2020 do 8 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.