(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka mieszkania, bez mebli (Nr 311917)

Waga w kg (łączna):

70

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

do 600 zł

Dystans: 357.10 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, 30-392, Czerwone Maki, 49

Od 30 wrz 2015 do 1 paź 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-591, Stefana Batorego, 37

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.