Przeprowadzka ok. pol Vana ANGLIA - POLSKA (Nr 6149398)

Przeprowadzka ok. pol Vana  ANGLIA - POLSKA

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1768.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Coventry

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rumia

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.