(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przeprowadzka Polska -> UK (Nr 307995)

przeprowadzka Polska -> UK

Waga w kg (łączna):

10001200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1862.30 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Legionowo, 05-120

Od 21 wrz 2015 do 24 wrz 2015

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Portishead, BS20 8EY

Od 26 wrz 2015 do 28 wrz 2015


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.