(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-31 22:00

Przeprowadzka (waga ok. 250 kg, meble kuchenne, pokojowe, lazienkowe, wiekszosc mebli jest nierozlozona)

(Nr 2340284)
Przeprowadzka (waga ok. 250 kg, meble kuchenne, pokojowe, lazienkowe, wiekszosc mebli jest nierozlozona)

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 4887.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kair, Egipt

Termin elastyczny