(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z bloku 3pietro do bloku 1pietro (Nr 6299251)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 347.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

11 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

11 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.