(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2015-05-04 16:49

Przeprowadzka z Gdyni do Przemyśla (podkarpackie ok. 800 km)

(Nr 273435)
Przeprowadzka z Gdyni do Przemyśla (podkarpackie ok. 800 km)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

parter

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 736.60 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia, 81-572, Damroki

8 maj 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl, 37-700, Kasprowicza

9 maj 2015