(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z Holandii do Polski (Nr 4131202)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 960.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Gelderland, Scherpenzeel

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Ciepłowody

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.