(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z Paryza do Berlina (Nr 250467)

Przeprowadzka z Paryza do Berlina

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1060.50 km

Adres i termin nadania

Francja, Paris, 75016

Od 10 lut 2015 do 15 lut 2015

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, 12047

Od 16 lut 2015 do 22 lut 2015


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.