(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z Polski do Hiszpanii, około 650 kg (Nr 5524887)

Waga w kg (łączna):

650

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Dystans: 1947.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 6 gru 2019 do 20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, L’Hospitalet De Llobregat

Od 10 gru 2019 do 20 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.