(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 12:12

PRZEPROWADZKE

(Nr 2247978)
PRZEPROWADZKE

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

500.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1593.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Montrouge, 92120, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

6 sty 2018