(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przęsła stalowe 350 - 400 sztuk, 9 ton, długość załadunkowa 7.4m (Nr 8257038)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
przęsła stalowe 350 - 400 sztuk, 9 ton, długość załadunkowa 7.4m
740 x 200 x 280 cm
9000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
9000 kg
Dystans
211 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Gawłuszowice

Od 29 gru 2021 do 30 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Rawa Mazowiecka

Od 29 gru 2021 do 30 gru 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka głównych kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.