(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przesyłka z Maidstone do Zabrze, Pl, 30kg (Nr 5242618)

Przesyłka z Maidstone do Zabrze, Pl, 30kg

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1473.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Kent, Maidstone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).