(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przesyłka z Northampton do Zabrza (Nr 2952880)

Przesyłka z Northampton do Zabrza

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1671.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Northampton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).