(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-24 11:49

przewiezienie nowej lodówki

(Nr 1445182)
przewiezienie nowej lodówki

Długość [m]:

0;67

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

2,15

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

140

Dystans: 351.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie osłonięcie produktu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy wyjąć i popakować osobno. W momencie przewozu pralki trzeba zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi i uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym elementem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, dabrowskiego , 2e

Od 25 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Komorów, 05-806, waclawa, 2

Termin elastyczny