(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-10-27 14:01

Przewóz 2 szczeniaczkow z Mazowieckie Glinojeck do wielkopolskie Koło

(Nr 2118789)
Przewóz 2 szczeniaczkow z Mazowieckie Glinojeck do wielkopolskie Koło

Waga w kg:

1.00

Budżet zlecenia [zł]:

130

Dystans: 151.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o propozycje zbliżone do budżetu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar oraz dokładny opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie może być zatem chore ani okaleczone. Kiedy planujemy przetransportować kota, psa lub zająca trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wydawania paszportów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 .

    Nie licząc paszportu potrzebnerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie informacje jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, kiedy mamy należyty transporter. Przy przewozie zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek czy mat ochronnych. W wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Glinojeck, Polska

Od 27 paź 2017 do 29 paź 2017

Adres i termin dostawy

Koło, Polska

5 lis 2017