(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-08-19 10:16

Przewoz bufetu stolu i 4 krzesel

(Nr 954972)
Przewoz bufetu stolu i 4 krzesel

Długość [m]:

1,20

Szerokość [m]:

0,55

Wysokość [m]:

2,00

Waga w kg:

0.10

Ilość sztuk:

6

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-08-2016, 18:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-08-19 do 2016-08-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-08-22, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia, Halicka

Od 19 sie 2016 do 30 sie 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia, Nowodworcowa

Od 19 sie 2016 do 30 sie 2016