(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przewóz drzewek (tuje 200cm) 80sztuk 4na1m2 Ładunki (Nr 314355)

Przewóz drzewek (tuje 200cm) 80sztuk 4na1m2 Ładunki

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 133.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Puławy, 24-100

Od 11 paź 2015 do 16 paź 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka istotnych rzeczy.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.