(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-12-07 14:45

Przewoz kartonow, roweru, lozeczek dzieciecych

(Nr 1514072)

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2, z winda

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

parter

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 448.70 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warsaw, 02-513, Madalinskiego

Od 11 gru 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Reda, 84-240, Spokojna

Termin elastyczny