(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 09:54

Przewóz łóżka

(Nr 1467082)
Przewóz łóżka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 480.30 km

Informacje dodatkowe:

Szukam taniego transportu, termin najlepiej po 10.12.16

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-09 do 2016-12-16

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Wycena przesyłki o wymiarach 2x0,9x0,5m i wadze 10 kg. Towar musi być spakowany i odpowiednio zabezpieczony. Termin nadania elastyczny, w dni robocze. Płatność przelewem z góry. Nadawca musi posiadać drukarkę celem druku dokumentów przewozowych.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów, Jazowa

Termin elastyczny