(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2012-10-07 16:57

przewoz Malaga -Poznan

(Nr 151597)

Długość [m]:

0,7m

Szerokość [m]:

0,7m

Wysokość [m]:

0,25m

Ilość sztuk:

4

Dystans: 3226.90 km

Informacje dodatkowe:

do przewiezienia cztery kompletne kola do samochodu osobowego.

Oferty od Przewoźników (0)

129 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-10-2012, 17:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-10-09 do 2012-10-31

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

witam cena jest podana za jedną przesyłkę do 31 kg w serwisie od drzwi do drzwi , zbieramy codziennie od poniedziałku do piatku 9-17.00 , z doświadczenia wiem iż jedna opona waży mniej ok 6-10 kg, czyli można 2 opony spakowac do jdnego kartonu / wymóg wysyłki /

Cena (zawiera VAT): 129 zł

Wiadomości: (2)

rubio1
07-10-2012, 17:30
Witam i dziekuje za szybki odzew. Sa to kompletne kola czyli alufelga+plus opona x 4 wiec waga jednego kompletu to ok 25 kg,, Czy do zapakowania wystarczy folia i dokladne otasmowanie czy konieczny jest jednak karton?
bok68
07-10-2012, 18:31
niestety musi być w kartonie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Hiszpania, provincia Malaga, manilva, 29691, el duque, 6 2

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Suchy Las, 62-002, obornicka, 25

Termin elastyczny