(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-03-06 11:38

Przewóz materaca na łóżko (bez stelaża) - trasa z os. centrum B na ul. Żabiniec

(Nr 358872)
Przewóz materaca na łóżko (bez stelaża) - trasa z os. centrum B na ul. Żabiniec

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

140

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 7.90 km

Informacje dodatkowe:

chcę przewieźć materac na łóżko (bez stelaża) w obrębie Krakowa

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-03-2016, 11:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-03-06 do 2016-03-31

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, prawie natychmiastowy.

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. mokrą gąbką. Później wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, 31-928, Osiedle Centrum B, 11

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, 31-215, Żabiniec, 38

Termin elastyczny