(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-06 19:22

Przewóz obornika bydlęcego 750 t. Najlepiej wanna 24 t lub większa. Załadunek na miejscu, rozładunek na polu.

(Nr 2013245)
Przewóz obornika bydlęcego 750 t. Najlepiej wanna 24 t lub większa. Załadunek na miejscu, rozładunek na polu.

Waga w kg (łączna):

750000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 26.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o wycenę

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść aż 32 tony.

    Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

Śwignajno Małe, 12-220, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Uściany Stare, 12-200, Polska

Termin elastyczny