(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-06 19:22

Przewóz obornika bydlęcego 750 t. Najlepiej wanna 24 t lub większa. Załadunek na miejscu, rozładunek na polu.

(Nr 2013245)
Przewóz obornika bydlęcego 750 t. Najlepiej wanna 24 t lub większa. Załadunek na miejscu, rozładunek na polu.

Waga w kg:

750000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 26.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o wycenę

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

            Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 PLN mniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Śwignajno Małe, Ładne Pole, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stare Uściany, Polska

Termin elastyczny