(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-10-23 23:16

Przewóz osoby - pasażer sztuk 1

(Nr 1291362)
Przewóz osoby - pasażer sztuk 1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 2418.90 km

Informacje dodatkowe:

Chciałabym stosunkowo niedrogo pokonać trasę z mojego miejsca zamieszkania do Barcelony. Mogę wyjechać z Rzeszowa lub Krakowa. Jestem osobą całkowicie bezproblemową. Cena do delikatnej negocjacji :)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu pasażerów

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest często od długości trasy podróży, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i wymiaru walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek i plecaków jak także pozostałych posiadanych rzeczy – wypadałoby podać informację o wyczerpującej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie umiesz podać szczegółowych informacji o bagażu, określ ich wartość i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając trasę podróży warto napisać precyzyjne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, gdy część pasażerów odbywa swoją podróż do odrębnego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika zawczasu, tak aby mógł odpowiednio zaplanować trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wspólnie z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 zł. Za transport podróżnej razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina kosztował 550 PLN. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów lub Kraków

Od 15 mar 2017 do 16 mar 2017

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Barcelona

Od 15 mar 2017 do 16 mar 2017