(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2016-11-27 21:00

Przewóz palety

(Nr 1460182)
Przewóz palety

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

120.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 2217.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 21:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-15 do 2016-12-16

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-08, 23:59

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po zaakceptowaniu oferty i kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy do Anglii 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu przedmiotów łatwo tłukących się, kruchych lub łamliwych warto zawczasu przeanalizować możliwość ochronienia paczki – w tym przypadku nie wystarczy typowy karton. Pustą przestrzeń paczki przydałoby się zapełnić elastycznymi fragmentami zabezpieczającymi. Element kruchy dobrze jest zawinąć w folię stretch – szczególnie uwagę należy poświęcić przedmiotom pękającym oraz pamiętać, żeby zapełnić niezajęte przestrzenie w opakowaniu, aby się one nie poruszały. Folię mocujemy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Oprócz ochronienia elementu folią, ważne jest także otoczenie elementu gazetą lub włożenie go do kartonowego pudła.

    Jeśli przewozimy duże szklane elementy np. szyby, to należy zabezpieczyć je zarówno przed rozbiciem jak i przed zarysowaniem. Ze szkła przedmiot owijamy szczelnie folią bąbelkową, zaklejamy taśmą budowlaną, umieszczamy w kartonie i drukowanymi literami podpisujemy ”Ostrożnie szkło!” lub przyklejamy notkę ostrzegawczą z takim samym komunikatem.

    Małe ze szkła elementy takie jak kieliszki, butelki dobrą praktyką jest osłonić starymi kartkami z magazynów lub ręcznikami. W dalszym kroku układamy je w pudle w taki sposób, aby nie mogły się o siebie obijać. Podobną techniką owijamy porcelanę. W przypadku średniej wielkości łatwo tłukących się przedmiotów, na przykład lampy lub telewizory, warto wykorzystać dla dodatkowego zabezpieczenia gąbczaste materiały, przykładowo ubrania lub gąbki.

    Koszt transportu przedmiotów delikatnych zależy od ciężaru, wielkości, trasy i terminu przewiezienia paczki. Kluczowe znaczenie może mieć również fakt, jeśli wymagamy zastosowania profesjonalnych materiałów ochraniających (jeżeli zależy nam na tym, żeby to firma transportowa ochroniła naszą tłukącą się rzecz). Np., na aukcji transportowej przewóz przeszklonych drzwi z Dąbrowy Chełmińskiej do Poznania to koszt niecałe 140 PLN. Za transport lustra z Gliwic do Warty to wydatek rzędu 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublun, 20-812, Batorego

Od 16 gru 2016 do 21 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Houghton le spring, Dh44rs, Grangewood court, 2a

Od 21 gru 2016 do 23 gru 2016