(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-12-09 14:29

Przewóz roweru z Edynburga do Warszawy

(Nr 1526242)

Waga w kg:

10.50

Dystans: 2270.00 km

Informacje dodatkowe:

Zależy mi na tym aby nie rozkręcać roweru. Będzie zabezpieczony folią.

Oferty od Przewoźników (0)

249 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-12-2016, 14:48

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-09

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam, nic nie będzie kręcone, odbiór dziś i jedzie do Polski

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości: (2)

SkyLine
09-12-2016, 18:39
witam, za 2 h kierowca wyjeżdża do PL, ładujemy ten rower jeszcze ? Pozdrawiam
_natalia
09-12-2016, 19:08
pewnie, byłoby super - czy płatność w funtach gotówką będzie ok?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję transportu rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła bądź kupić taki karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy zdemontować i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się częścipedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie warto osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edinburgh, EH1 2JT, Castle Wynd South, 5/11

Od 9 gru 2016 do 13 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 04-028, Turbinowa, 3/27

Termin elastyczny