(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2016-12-09 14:29

Przewóz roweru z Edynburga do Warszawy

(Nr 1526242)

Waga w kg (łączna):

10.50

Dystans: 2270.00 km

Informacje dodatkowe:

Zależy mi na tym aby nie rozkręcać roweru. Będzie zabezpieczony folią.

Oferty od Przewoźników (0)

249 zł

ID firmy: 4536
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-12-2016, 14:48

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam, nic nie będzie kręcone, odbiór dziś i jedzie do Polski

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości: (2)

Mariola Ł. (Przewoźnik)
09-12-2016, 18:39
witam, za 2 h kierowca wyjeżdża do PL, ładujemy ten rower jeszcze ? Pozdrawiam
Natalia H. (Zleceniodawca)
09-12-2016, 19:08
pewnie, byłoby super - czy płatność w funtach gotówką będzie ok?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania czy też nabyć właściwy karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy zdemontować i zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru warto osadzić w odrębnych, mniejszych kartonach bądź osłonić kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edinburgh, EH1 2JT, Castle Wynd South, 5/11

Od 9 gru 2016 do 13 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 04-028, Turbinowa, 3/27

Termin elastyczny