(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-31 22:02

Przewóz rzeczy

(Nr 2340288)
Przewóz rzeczy

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 5056.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Adeje, 38660, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Termin elastyczny