(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 20:26

Przewóz samochodu z Irlandii do Polski

(Nr 1448212)
Przewóz samochodu z Irlandii do Polski

Marka i model:

BMW 320

Waga w kg:

1350.00

Budżet zlecenia [zł]:

500€

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2378.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 08:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Transport na lawecie, zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Irlandia, Gorey

Od 10 gru 2016 do 17 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Brzesko

Termin elastyczny