(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2015-05-21 22:32

przewoz skutera

(Nr 277740)
przewoz skutera

Marka i model:

peguot

Waga w kg (łączna):

79.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 377.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 21684
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2015, 09:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2015-05-26 do 2015-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na względnie ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Nieproste - jednak tylko na pozór. Poprawnie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, bowiem posiadają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach auta oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Czarna Białostocka, Torowa, 11

Od 21 maj 2015 do 31 maj 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Starachowice, Polna, 11

Od 21 maj 2015 do 31 maj 2015