(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-02-17 22:50

przewoz traktora (Nr 2390517)

Marka i model:

zetor 5745

Długość [m]:

4.3

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

2500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1619.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych niejednokrotnie bywa przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Pokaźne pojazdy rolnicze bywają urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione samodzielnie poruszać się po jezdniach, bo ich wymiar przerasta możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Europie. Komplikację stanowić może jeszcze napór osi pojazdów rolniczych, który przerasta standardy dozwolone dla większości dróg.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych z reguły korzysta się z przyczepy rodzaju semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn rolniczych powinni dysponować odpowiednio przystosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, gdy maszyna przewyższa możliwe standardy gabarytami lub wagą, potrzebne jest dostanie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu urządzeń uprawnych

    Cena transportu pojazdu rolniczego jest uzależniona od wymiarów, wagi i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym elementem może być jeszcze termin transportu.

Adres i termin nadania

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koniaków, Polska

Termin elastyczny