(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-25 13:46

Przewóz w 100% sprawnego samochodu osobowego.

(Nr 2320000)
Przewóz w 100% sprawnego samochodu osobowego.

Długość [m]:

4.8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 434.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania drobny ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia dużej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których waga przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest również czas wykonania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Piaseczno, 05-500, Polska

Od 25 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Żukowo, 83-330, Polska

Od 25 sty 2018 do 31 sty 2018