(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 18:27

Przewóz wersalki

(Nr 1465522)
Przewóz wersalki

Długość [m]:

2m

Szerokość [m]:

1m

Wysokość [m]:

1m

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

500zł

Dystans: 1160.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 12:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-30, 23:59

Opis oferty:

Witam, załadunek w nocy ze środy na czwartek

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

dukatlublin
30-11-2016, 15:25
ładujemy?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Adamówka, 37-534

Od 29 lis 2016 do 15 gru 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Fürstenfeldbruck, 82256, VISCARDISTR, 9

Od 29 lis 2016 do 15 gru 2016