(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-12-01 16:44

Przewoz wylazow dachowych

(Nr 1484082)

Długość [m]:

2.9

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

2.3380

Waga w kg:

380.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Wylazy dachowe

Budżet zlecenia [zł]:

ok 1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1026.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. i inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotnejego parametry – waga i gabaryty. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Kluczowy może być także czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Niemcy, Rehau, D-95111, Rudolf-Strunz-Str. 6 – Plant 4

7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Chatham, ME5 7BG, Upper Luton Road, 3

Od 9 gru 2016 do 12 gru 2016