(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-03-16 16:23

Przód fiat idea (Nr 2482344)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

130.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 205.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, daty przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu transportu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Łódzka 93, Konstantynów Łódzki, 94-237, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krzykawka, 32-300, Polska

Termin elastyczny