(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 15:23

Przwóz 3 rowerów z Krakowa na lotnisko w Burgas Bułgaria (Nr 2745864)

Przwóz 3 rowerów z Krakowa na lotnisko w Burgas Bułgaria

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 1549.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu bądź zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej umieścić w oddzielnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców ochraniających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Ruczaj, Kraków, Polska

25 cze 2018

Adres i termin dostawy

Burgas, Bułgaria

26 cze 2018