(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-05-24 07:56

Przyczepa AGROMET T 104 (Nr 2743380)

Przyczepa AGROMET T 104

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

2780.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 404.00 km

Transport przyczep

    W oszacowaniu ceny przewozu naczepy, istotne znaczenie mają wymiary, waga, czas konieczny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych gabarytów przyczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Ważność ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma działające koła). Pośród przewożonych naczep znajdują się naczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za transport naczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono orientacyjnie 640 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 463 zł w zestawieniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła w granicach 450 złotych (co daje zaoszczędzenie pawie 326 złotych w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł w przybliżeniu 300 zł.

    Czynnikami, które mają wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wówczas cena przewozu jest mniejsza.

Adres i termin nadania

Poznań, 60-101, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnowskie Góry, Polska

Termin elastyczny