(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-02-27 11:08

przyczepa camping (Nr 2420264)

przyczepa camping

Długość [m]:

6.3

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.5

Dystans: 826.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. W trakcie transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno przymocować, żeby w czasie przewozu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

    Żeby móc skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Mediolan, Włochy

Od 1 mar 2018 do 12 mar 2018

Adres i termin dostawy

Mattersburg, 7210, Austria

Termin elastyczny