(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa campingowa (Nr 5070826)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2293.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Morecambe

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Uherce Mineralne

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.