(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa ciężarowa - tandem, firanka dolny zaczep pusta (Nr 8222150)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa ciężarowa - tandem, firanka dolny zaczep pusta
780 x 250 x 400 cm
4000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
4000 kg
Dystans
328 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Trzemeszno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie transportu przyczepy, ważne znaczenie mają gabaryty, waga, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych przyczep znajdują się naczepy gastronomiczne, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za transport przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 PLN (co umożliwiło oszczędność niemal 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono szacunkowo 450 zł (co umożliwiło oszczędność pawie 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 PLN.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i sprawność naczepy. W przypadku jeżeli firmy transportowe rozważają przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest często tańsza.