(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa do przewozu koni (Nr 5401898)

Przyczepa do przewozu koni

Długość [m]:

3.7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

865

Dystans: 1202.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 11 lis 2019 do 8 gru 2019

Adres i termin dostawy

Słowenia, Celje, Celje

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, największe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także data realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep znajdują się naczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła w przybliżeniu 640 zł (co daje oszczędność niemal 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono niecałe 450 złotych (co daje zaoszczędzenie pawie 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł niecałe 300 zł.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, waga i działanie naczepy. W ,momencie gdy przewoźnicy traktują przyczepę jako doładunek, to cena przewozu może być niższa.