(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa gastronomiczna DMC 1350kg (Nr 8069003)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa gastronomiczna DMC 1350kg
350 x 220 x 280 cm
1000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
460 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

5 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 5 paź 2021 do 6 paź 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. W czasie transportowania takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je solidnie przymocować tak, aby w trakcie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc użyć wariantu tańszego przewozu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.